Aký typ a značku topánok, sandál a tenisiek mám kúpiť pre 3,5 ročnú slečnu?

Zodpovedané
3. apr 2021

Dobrý deň,

pre 3,5 ročnú dcérku od začiatku kupujeme barefoot topánky. Má miernu plutvičku. Inak má nohy užšie, až normálne. Užší členok a nižší priehlavok.

Kupovali sme baby bare topánky, fare bare, papučky ef alebo milash sedeli na členok. Ale v poslednej dobe dcérka odmieta všetky topánky, vraj ju tlačia na priehlavku a chcela by chodiť len v gumákoch.

Ak sú na suché zipsy, nosí ich úplne navoľno.

Aký typ a značku topánok, sandál a tenisiek mám kúpiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

výber záleží od rozmerov a typu nôžky. Bez toho Vám neviem poradiť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322