Aké topánky pre "úzkonožca", ktorý má nižší priehlavok?

Zodpovedané
2. máj 2024

Dobrý deň,

od istého času sa nám veľmi ťažko hľadajú všetky typy topánok pre synčeka. Noha rastie do dĺžky, ale na šírke sa nič nemení. Noha zostáva extra úzka. Aktuálne má rozmer 15,5 x 6,0 cm, nižší priehlavok a valgózne členky. Sedia mu Affenzahn tenisky, Lurchi celoročky. To je všetko. Navyše o spevnenej päte môžem doslovne snívať.

Viete prosím o nejakých papučiach, sandáloch a čižmách na jeho nohu?

Ďakujem

Dobrý deň,

rozumiem, že hľadanie topánok pre synčeka s úzkymi nohami a nižším priehlavkom môže byť náročné. Na základe opisu a značiek, ktoré mu už sedia, by som odporúčala nasledujúce modely:

1. Sandálky Lurchi: Tieto sú známe svojou schopnosťou dobre sedieť na úzkych nohách a majú tiež možnosti pre spevnenú pätu, ktorá by mohla vyhovovať Vašim potrebám.

2. Papuče Milash: Tieto papuče sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a oporu. Sú vhodné pre deti s úzkymi nohami. Ponúkajú dobré uchytenie okolo nohy suchým zipsom.

3. Gumáky Bergstein: Sú skvelou voľbou pre úzkonožcov a poskytujú vynikajúcu ochranu v daždivom počasí. Majú dobrú formu, ktorá by mala vyhovovať nižšiemu priehlavku a užším nôžkam.

Každý z týchto modelov by mal vyhovovať požiadavkám na úzku nohu a zároveň ponúkať určitú úroveň podpory, ktorú potrebujete. Ak je to možné, vyskúšajte topánky pred kúpou, aby ste sa uistili, že dobre sedia a sú pohodlné pre synčeka.

Dúfam, že tieto odporúčania Vám pomôžu nájsť správnu obuv pre syna. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte ma kontaktovať.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk