Pomôže mi magnézium proti kŕčom v podbrušku?

Zodpovedané
18. mar 2024

Dobrý deň,

som v 7. týždni a mám časté, ale nie silné kŕče v podbrušku.

Pomohlo by užívanie magnézia?

A ešte jedna otázka. V noci som jednorazovo dosť silno zakrvácala. Užívam Utrogestan 200 ráno a večer, Anopyrin ráno.

Je možné túto liečbu podporiť o Ascorutin?

Moja doktorka mi ho nespomínala. Po krvácaní v noci ráno povevadala, že je všetko ok a vraj stopy po krvácaní nevidí.

Ďakujem

Dobrý deň,

pri zakrvácaní v 7. týždni je vhodné ultrazvukom skontrolovať priebeh tehotenstva. V 7. týždni by už mala byť viditeľná akcia srdca plodu. Pokračujte v užívaní progesterónu 3x 200 mg denne. Ascorutin si môžete nasadiť 3x denne.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič