Je možné urobiť lip lift dojčiacej žene?

Zodpovedané
14. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som si dať urobiť zákrok lips lift.

Je tento zákrok možný počas dojčenia?

Existuje zoznam kliník, kde tento zákrok robia?

Najbližšie k Žiline.

Ďakujem

Dobrý deň,

ja nie som zástancom zákrokov počas dojčenia. A to nielen pre látky prenikajúce do mlieka, ale aj hormonálnu aktivitu organizmu a s tým súvsiace zmeny hojenia jaziev.

Môžu byť menej exteticky nenápadné ako v hormonálne kľudnom období.

Rovnaké obmedzenia sú napríklad v období puberty.

Tieto zákroky robí v lokálnej anestézii väčšina kliník, vrátane našej. V ponuke služieb/cenníku to môžete nájsť pod názvami liplift, bullhorn lift, podvihnutie hornej pery, happyliplift a podobne.