Aký dlhý čas pred operáciou faceliftu môže byť aplikovaný botox?

Zodpovedané
22. feb 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Aký dlhý čas pred operáciou faceliftu - deep plane môže byť aplikovaný botox (dysport) do vejárikových vrások pri vonkajšom kútiku oka?

Ďakujem

Dobrý deň,

ja pri operácii na tvári odporúčam, aby nebol už žiadny zásah do tkanív na tvári.
Teda ani botulotoxín ani výplne. Dokonca odporúčam všetky výplne aspoň mesiac pred zákrokom rozpustiť hyázou.

Je to bezpečnejšie a tiež predvídateľnejšie kvôli pomerom a zmenám saj v pooperačnom období.