Ako funguje operácia Midface Lift?

Zodpovedané
20. mar 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať ako presnejšie funguje operácia Midface Lift. Mám geneticky povisnuté líca a už od tínedžerského veku mám výrazné nasolabiálne ryhy. A ešte ma trápia ovisnuté kútiky pier.

Rieši táto procedúra aj takýto problém?

Rada by som podstúpila operáciu, ktorá mi poskytne dlhodobejšie výsledky ako je aplikácia botoxu a pod.

Ďakujem

Dobrý deň,

operácia vždy poskytne výraznejšie a dlhšie trvajúce výsledky ako botulotoxín alebo výplne.

Midface Lift je súbor viacerých rôznych zákrokov. Podobne ako napríklad facelift alebo necklift. Je to len opis operačného výkonu, ktorého cieľom je zdvohnúť strednú časť tváre.

Či ste vhodná na konkrétny typ operácie alebo jej aleternatívu sa dá posúdiť najlepšie na osobnej konzultácii. Absolvujte ich viacero u rôznych chirurgov a rozhodnite sa až po nadobudnutí dôvery.

Žiadny zákrok nie je bez rizika komplikácií a tiež vo svojej povahe nezaručí trvalý výsledok.
Pri plastických operáciách sa snažíme dosiahnuť harmóniu a vzhľad ako keby nebol urobený operačný zákrok. Všetko mimo týchto cieľov považujeme za horší výsledok, hoci by bol pacientom želaný. To sú súčasné trendy - "un-operated look".

Opisovať na tomto mieste rôzne operačné techniky, pričom nepoznám viac konkrétnych detailov považujem za zbytočné aj pre Vás. Pravdepodobne by som Vás viac doplietol ako informoval.