Po akom čas začne účinkovať liek Paretin?

Zodpovedané
18. okt 2021

Dobrý deň,

som v 22. týždni tehotenstva a liečim sa na panickú poruchu a úzkostné stavy. Už mesiac beriem Paretin 20 mg tabletu ráno a Guajacuran. Podľa potreby tiež Magne B6.

Momentálne počas dňa som ustráchaná a úzkostná až pokiaľ nepríde manžel z práce a deti zo školy. Potom som kľudnejšia.

Je mesiac málo na účinok týchto AD?

Najprv som brala polku a štvrtý deň už beriem celú ako som mala predpísané.

Ďakujem

Dobrý deň,

po mesiaci by mal Paretin účinkovať.

Keďže ešte len 4 dni beriete celú tabletku, tak si myslím, že do 2 týždňov by sa mal dostaviť efekt liečby. Ak nie, tak mali by ste konzultovať lekára, ktorý Vám naordinoval tuto liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková