Hľadám golfový kočík do 140 € pre 16-mesačné dieťa

diablito01
9. feb 2020

Prosím poraďte golfovy kočík tak do 140€ pre 16mesacne dieta. Potrebujem aby malo dostatočne vysoku opierku, 45cm min., velku striesku, nejaky schopny dizajn, aby to nebola uplna hrkalka, samozrejmosťou je polohovanie do lahu, aby nezaberal v aute vela miesta. Mame sportovy, ale ten uz nechceme. . Pozerala som na Joie Brisk LX, Eurocart Ezzo, Easy Go Nitro. Ďakujem vopred

jvlo
9. feb 2020

Mam easy go Niro, je to vyborny kocik, nam posluzil, budem ho posuvat dalej. Myslim, že s ním budeš spokojná, ostatné z tvojho výberu nepoznám

diablito01
autor
10. feb 2020

@jvlo ďakujem, boli ste s nim spokojni? Kolieska nieco vydrzali? A aku farbu mate? Je latka na kociku kvalitna? A vojde sa tam aj vyssie dieta? Maly ma teraz cca 90cm.

jvlo
10. feb 2020

@diablito01 vojde sa tam väčšie dieťa úplne v pohode. Kupovali sme ho dcére na dovolenku keď mala skoro 2 roky, lebo sme sa mali problem pobalit 😂 nakoniec som ho pouzivala radsej ako normalny kocik. Strieska je velmi dlha, kolieska su kvalitne.. Máme neonovo ruzovy.

diablito01
autor
10. feb 2020

@jvlo ďakujem za info, tak uz len aby mi ho čo najskôr doručili, nikde ho nemaju skladom

zdencaaaa
10. feb 2020

@diablito01 Joie ma velmi kratku opierku ten nie. Ja som bola s golfovym kocikom spokojna s Eurocart Mori a posledny sme mali minuly rok na dovolenke (dcerka mala 3,5 roka) Zopa Micra. Tieto dva viem ze maju vysoku chrbtovu opierku

diablito01
autor
10. feb 2020

Ďakujem, objednala som nakoniec Eurocart Crossline Adriatic. Tak dufajme ze bude drobcovi pohodlne 😉

diablito01
autor
20. feb 2020

@zdencaaaa so Zopa Micra ste boli spokojni? Na obcasne vozenie staci? Ten Eurocart som nakoniec zrusila. Drobec uz chce hlavne chodit sam. Chcela by som nejaký lahky a spratny kocik

zdencaaaa
20. feb 2020

@diablito01 ano boli sme spokojni, bol to nas posledny kocik, dcerka je uz velka ma 4 roky ale minuly rok nam posluzil na dovolenke takze aj 3 rocne dietatko sa v nom v pohode odviezlo i ked to uz bolo tazke tlacit :D