Golfový kočík pre dlhšie dieťa do 140€ s veľkou strieškou, a kvalitný

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobry den,

chcela by som vas poprosiť o radu, aky golfac vybrat tak do 140€. Uvazujem nad Joie Brisk LX, Eurocart Ezzo 2019, Koelstra Simba T4. Ide mi o to, aby sa tam drobec vyspal, ak bude treba, aby mal velku striesku, aby si vedel opriet nozky, ked bude vacsi, aby sa lahko skladal (nemusi to byt palica, ale zabrat co najmensi priestor v aute), popripade aby presiel aj po lesnom chodniku, teda aby bol aj trosku kvalitny.

Vraj Joie Brisk LX je super, ale mne sa zda, ze uz teraz bude maly. Teraz sme mali Kinderkraft Grande, a ten ma dostatocne dlhu plochu na lezanie/sedenie.

Dakujem

Ahoj,

v prvom rade by som rada podotkla, že golfový či ultraskladný športový kočík nebude mať rovnako dlhú/širokú ložnú plochu, ako väčší športiak typu Kinderkraft Grande. Čím menší kočík, tým viac kompromisov veľkosti i extra funkcií. A k nižšej cene sa bude pridávať aj nižšia kvalita.

Kinderkraft Grande

Z tých lacnejších by som ja osobne každopádne určite vybrala Koelstra Simba T4 - dobrá značka a priestor za príjemnú cenu.

Koelstra Simba T4

Joie Brisk je ozaj fajn, ale s dosť krátkou chrbtovou opierkou. A Euro-Cart Ezzo - fajn, ale príde mi to nižšia trieda oproti Koelstre. Za mňa preto jednoznačne tú.

Joie Brisk

Euro-Cart Ezzo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli