Dá sa zistiť, či má dieťa jedno rameno nižšie ako druhé?

Zodpovedané
9. apr 2024

Dobrý deň,

mám pocit, že moje dieťa má jedno rameno nižšie ako druhé. Športuje, aktívne hrá tenis.

Ukáže Váš prístroj Diers 4D tento rozdiel?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, prístroj Diers 4D veľmi pekne zobrazuje práve tieto rozdiely. Ak máte podozrenie, že jedno rameno je nižšie ako druhé, tak je vysoká pravdepodobnosť, že u dieťaťa bude prítomné skoliotické držanie tela, prípadne skolióza.

Vyšetrenie je neinvazívne a vhodné pre deti. Ak chcete vedieť viac o chrbtici Vášho dieťaťa, toto vyšetrenie vysoko odporúčam.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk