Je aj iná možnosť lip liftingu ako metódou Bullhorn?

Zodpovedané
9. dec 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Uvažujem nad plastickou operáciou.

Je aj iná možnosť lip liftingu ako metódou Bullhorn?

Teda, že by bol napríklad zákrok vykonaný čisto len vo vnútornej časti pery (úst), nie pod nosom.

Aké možnosti permanentného zväčšenia pier majú ženy, ktoré majú miesto horných pier len malé "čiarky" a nechcú to riešiť výplňovými materiálmi, implantátmi, niťami?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží od požadovaného výsledku, tomu sa prispôsobia možnosti.

Ak máte dlhú vzdialenosť od pery po nos, tam veľa možností okrem lip-liftu "bullhorn" nie je. Operačný zásah zvnútra len rotuje peru a má efekt len pár mm.

Okrem výplne tenkej pery kyselinou hyalurónovou sa dá použiť vlastný tuk, ale niektorí lekári to neodporúčajú pre vysoký výskyt komplikácií.

Vymenovali ste väčšinu možností, ktoré sa na zvýraznenie hornej pery používajú, kyselina hyalurónová, permalip silikónový implantát, lip lift- Bullhorn lift.