Ktorý kočík do 650 EUR zvládne aj zlé chodníky?

kiks1992
17. máj 2024

Ahojte neviem sa akosi rozhodnúť mamičky ktoré máte skúseností ktorú značky odporúčate Cybex, Joolz Day, Kinderkraft také do 650e hlavne nech nehrka a nepočuť kolesá hucat a na naše úžasné chodníky

mimisk
17. máj 2024

super je roan ivi

prirodalieci
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prirodalieci
17. máj 2024

za mna rafpol largo, ten snad zvladol aj nemozne, behali sme po kopcoch v prirode (velmi casto) a aj po 3 rokoch kolesa tvrde ako skala a celkove kocik stale vyzera super, len uz coskoro ho predam :D velmi silny kocik iba by som odporucala , fakt je to doslova tereniak :D ale to je info pre mamicky co radi pesiu turu po okolitej prirode aj s kocikom :D

kiks1992
autor
17. máj 2024

@prirodalieci ďakujem ale ten sa mi velmi nepáči vyzorovo

prirodalieci
17. máj 2024

@kiks1992 este sme mali tako perso aj ten bol ok 🙂 ale tam spustili kolesa rychlo :D

pukina
17. máj 2024

my mame cybex balios s lux. Ale ten potom skor z druhej ruky, kedze novy je nad tvoj rozpocet

kiks1992
autor
17. máj 2024

@pukina tam 100e hore dole len mamičku co som stretla mi vravela ze ona mala ale vraj strašne ľahký je a veľmi kolesa hrkotali ze ho 3x dávala reklamovať

mima1608
17. máj 2024

My sme mali Kunert Master a zvládal aj veľmi zlý terén 👌

tamitamitami
17. máj 2024

Do prírody mám RAFPOL QUEEN a naozaj slúži parádne (nevýhoda je že do auta sa nakladá ťažko). Do auta a mesta mám Moon Style (do mesta a na prevoz je parádny ale zase v prírode je to nič moc).
Mala som aj Cybex chvíľu, nebol zlý ale nestál za tie peniaze (vyzeral krásne ale jazdné vlastnosti podľa mňa nestali za tie peniaze).

pukina
17. máj 2024

@kiks1992 nam nehrkocu vobec, ja uz by som iny nechcela🙂 ale ja mam model 2021 tusim. tak mozno novsie modely su chybovejsie, neviem. Inak na brendone som ho akurat pozrela a maju nan akciu. https://www.brendon.sk/cybex-balios-s-lux-gold-...

kiks1992
autor
17. máj 2024

@pukina nič asi jedine ísť do kamennej predajne a skúšať tam priamo ktorý mi sadne cez internet nechcem koli tomu ze ak treba reklamovať tak lepšie v ak je predajna blízko a nie posielať niekam

kiks1992
autor
17. máj 2024

@tamitamitami na tie moon som tiež očkom pozerala majú veľkú vaničku aj na dlhšie babo? Tak ja prevažne do mesta potrebujem do prírody možno raz za čas keď opekať aj to naložíme do auta vyložíme priamo na mieste čiže žiadna turistika

tamitamitami
17. máj 2024

@kiks1992 Vanička je určite menšia (užšia) ako má Rafpol Queen.
Moon Style je super kočík do mesta na chodníky (nemá odpruženie) takže do terénu je úplne nevhodný ale zase do auta sa nakladá veľmi dobre a zaberie naozaj málo miesta. Ako bonus vyzerá naozaj pekne 😊.
Rafpol Queen je parádny do terénu, priestranný (aj hlboká aj športová časť) takže ho človek vie využiť dlho. Vyzerá tiež pekne (na živo omnoho lepšie ako na obrázkoch) a má kopu farebných variácií. Aj keď teda môj štýl výzorovo je viac Moon Style.

gabka123123
17. máj 2024

Joie

dzejsik
19. máj 2024

@kiks1992 Kinderkraft su hrkalky, to nie … pozri Moony, Cybex Balios, Muuvo Quick, prekvapivo dobre je Carello, Joolz Hub

domininini
19. máj 2024

@kiks1992 pre mna je top britax 🙂 ma penove kolesa je odpruzeny zvladne vsetok teren 🙂 a to byvame na dedine kde som casto chodila po luke po kamenoch .. zvladne vsetko a dokonca 2,5 rocny v nom spava 🙂

kiks1992
autor
20. máj 2024

@dzejsik ďakujem pozerám pozerala som aj na moon vyzorovo sa mi páčia

kiks1992
autor
20. máj 2024

@domininini pozerala som aj na tie lebo kdesi maiu ocenenie a majú normálne kolesá alebo tie dofukovacie

domininini
20. máj 2024

@kiks1992 kolesa su penove, vnutri je dusa 🙂