Odhalí vyšetrenie prístrojom Diers, či má syn guľatú chrbticu?

Zodpovedané
5. máj 2024

Dobrý deň,

kamarátka ma upozornila, že syn má guľatú chrbticu. Mne sa to však nezdá.

Odhalí vyšetrenie prístrojom Diers, či syn má guľatú a problémovú chrbticu?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, prístroj Diers je ideálny na zhodnotenie stavu chrbtice Vášho dieťaťa. Dokáže zhodnotiť stav a deformity chrbtice či už krčnej, hrudnej alebo driekovej. Rovnako vie zobraziť panvu a jej deformity.

Toto vyšetrenie odporúčame absolvovať a na jeho základe dá rozhodnúť pre ďalšie kroky.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk