Z čoho mám opuchnuté koleno?

Zodpovedané
18. okt 2020

Dobrý deň,

pred 5. dňami ma začalo trochu bolieť koleno. Bolelo ma 3 dni, ale iba občas pri niektorých pohyboch. Napr. pri kľaku. Pri chôdzi nie. Potom som si všimla, že ho mám trochu opuchnuté. Je cca o 1 cm väčšie ako druhé.

Včera a predvčerom ma už nebolelo, ale opuch stále je. Teplé a ani červené nie je.

Mám ísť s tým k lekárovi, alebo si to môžem preliečiť nejako sama?

Z čoho to môže byť?

Pred niekoľkými dňami som zle dostúpila na nohu.

Mohlo by to byť z toho?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte pretrvávajúce bolesti kolena, tak je potrebné chirurgické eventuálne ortopedické vyšetrenie. A môže to byť spôsobené z toho, že ste zle dostúpili.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková