Sú normálne preliačiny v hornej časti prsníka nad bradavkou?

Zodpovedané
13. jún 2019

Dobrý deň,

pred týždňom som podstúpila výmenu implantátov z dôvodu ruptúry a kapsulárnej kontraktúry. Žiaľ, moje prsia teraz nemajú vo vrchnej časti žiaden objem.

Sú normálne preliačiny v hornej časti prsníka nad bradavkou?

Je možné, že tkanivá dorastú a vyplnia to?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na objektívnu radu ste mi bohužiaľ dali príliš málo informácií.

Ako vyzerali prsia predtým?
Boli implantáty pod svalom alebo pod prsnou žľazou?
Ruptúra a kapsulárna kontraktúra boli staršieho dáta?
Vyberala sa celá kapsula alebo len časť?
Mali ste výraznejšie opuchy po operácii?
Boli implantáty uložené správne, alebo boli otočené?
Je stav rovnaký na oboch stranách?
Mení sa stav od operácie?
V čom sú tieto nové implantáty rozdielne od tých predchádzajúcich?

Podľa odpovedí na tieto otázky by som vedel poradiť viac. No asi najlepšie Vám odpovie Váš chirurg.