Robíte výplň kruhov pod očami aj vlastným tukom?

Zodpovedané
8. apr 2024

Dobrý deň,

chcem sa len informovať.

Robíte výplň kruhov pod očami aj vlastným tukom tak, aby nebolo vidieť finálové kruhy?

Aká je cena?

Ako to vypadá?

Dá sa niekde pozrieť Vaša práca?

Ďakujem

Dobrý deň,

výplň tukom robíme aj u nás.

Máte na mysli fialové kruhy? Tie vznikajú pri aplikácii kyseliny hyalurónovej pre jej priesvitnosť, čo nie je pri tuku. Tým pádom Tyndalov efekt nevzniká.

Vlastný tuk má ale nevýhody v nepredvídateľnosti. Môže sa aj kompletne vstrebať.
Tiež pri aplikácii vzniká viac modrín a finálny výsledok je trošku neskôr. Nemožno očakávať trvalý efekt. Tuk je živé tkanivo, ktoré sa mení spolu s Vami pri starnutí, chudnutí, priberaní.

Foto Vám viem ukázať na osobnej konzultácii, ale výsledky iných ľudí nikdy nie sú smerodajné pre Váš výsledok.