Koľko sa drží v tele hyaluronidáza?

Zodpovedané
10. apr 2024

Dobrý deň,

pred 2 týždňami mi rozpúšťali kyselinu hylázou a plánujem o 6 mesiacov otehotnieť.

Môže ovplyvniť hyaluronidáza dieťatko?

Koľko sa drží v tele hyaluronidáza?

Vysadila som aj antikoncepciu a začala užívať chlorelu a jačmeň na vyčistenie tela.

Postačí to?

Chcem, aby som mala zdravé dieťa.

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade držíme palce nech sa všetko podarí.

Život je zázrak sám o sebe a niekedy dosť nevyspytateľný. Dôležitý je nielen zdravotný stav ale aj psychická pohoda.

Ak je žena vyšportovaná v "olympijskej" forme, ale je v stave nadmerného stresu, nie je to ideálny stav.

Hyaluronidáza je enzým, ktorý o pár hodín až dní v tele aktívny nemáte. Jeho účinok je lokálny prevažne na apikovanú "cudziu" kyselinu hyaluronovú.

Jačmeň, chlorela alebo iné doplnky nie sú zázračné. Najmä ak sa jedná o komerčné produkty v obaloch. Niektoré môžu byť viac na škodu.

Odporúča sa pestrá strava bohatá na surové alebo málo spracované potraviny. Čím viac pestrosti, tým vyššia šanca, že Vám nebude chýbať niečo potrebné.

Ak ste si nie istá stravovaním, nájdite v okolí zdravotnícky vzdelaného výživového poradcu.
Pozor, nie obchodného zástupcu nejakého komerčného "bio" doplnku stravy v tabletkách alebo prášku.

Držíme palce a hlavne majte pohodu.