Ako zistím, kde sa nachádza zdedený pozemok?

Zodpovedané
18. apr 2024

Dobrý deň,

nedávno som sa dozvedela, že pokým babka žila, tak na mňa napísala pozemok. Nikto nevie, kde pozemok a ani nemáme k tomu žiadne dokumenty.

Dá sa nejako zistiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie celkom rozumiem formulácii "pokým babka žila, tak na mňa napísala pozemok".

V každom prípade však máte len jednu možnosť, aby ste zistili, či niekde na Slovensku vlastníte nehnuteľnosť. kúste kontaktovať nejaký notársky úrad alebo úrad exekútora a poprosiť ich, aby s Vašimi údajmi prelustrovali celé územie Slovenskej republiky.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk