Aké papučky/sandálky majú polstrovanie okolo členka a spevnenú pätu?

Zodpovedané
7. feb 2024

Dobrý deň,

hľadám sandálky/papučky do škôlky na nôžku 16,3 cm x 6,3 cm (bez nadmerku). Dominantný je palec, plutvička, úzky členok, päta. Hľadáme niečo, čo by malo polstrovanie okolo členka a spevnenú pätu.

Aká značka bude pre nás najvhodnejšia?

Aký nadmerok je vhodný?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Na základe popisu Vašich potrieb a kritérií by som pre škôlkové prostredie skôr odporučila papučky než sandálky. Sandálky sú väčšinou navrhnuté pre vonkajšie použitie a nemusia poskytovať toľko pohodlia vo vnútorných priestoroch.

Podľa Vašich špecifikácií, teda pre nožičku s dominantným palcom, plutvičkovým tvarom, úzkym členkom a potrebou spevnenej päty, by som volila papučky od značky Beda - konkrétne model BFN. Tieto papučky sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatočnú podporu a pohodlie, zároveň majú spevnenú pätu. To je presne to, čo hľadáte.

Pri papučkách by som volila nadmerok 0,7 mm - 1 cm, aby sa zaistil priestor pre rast a prirodzený pohyb prstov.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk