Sú autosedačky Britax Römer Dualfix M i-size a Cybex Sirona S i-Size dobrou voľbou?

Zodpovedané
2. jún 2020

Dobrý deň,

dcérka má 9 mesiacov, 9 kg a 75 cm. Vozíme ju vo vajíčku, ale najneskôr od roka by sme už chceli kúpiť sedačku. Hlavná je pre mňa bezpečnosť a ako príjemný bonus možnosť otáčania smer/protismer jazdy a smerom k dverám pre ľahšie nakladanie dieťaťa. Čiže aj Isofix.

Rozhodujeme sa medzi Britax Römer Dualfix M i-size a Cybex Sirona S i-Size.

Sú tieto dve sedačky, medzi ktorými sa rozhodujem a ktoré si chcem ísť osobne pozrieť a vyskúšať dobrá voľba?

Cena je dosť vysoká a nerada by som za tu cenu kúpila niečo, s čím nebudeme spokojní.

Je možné v oboch voziť v protismere až do tých uvádzaných 18 kg, resp. 105 cm?