Sú zapálené kútiky prejavom alergie?

Zodpovedané
11. apr 2024

Dobrý deň,

už skoro 3 mesiace mám zapálené kútiky na perách. Je to striedavo horšie a lepšie. Myslela som si, že je to kvôli zníženej imunite. Dcéra začala chodiť do škôlky a doma sme skoro stále chorí, ale už sa mi nezdá, že to tak dlho trvá.

Mohol by to byť aj prejav nejakej alergie?

Mastičky z lekárne mi nepomáhajú. Mám 38 rokov a alergiu len na roztoče, potravinovú som nikdy nemala.

Ďakujem

Dobrý deň,

túto otázku smerujte na alergo-imunológiu Určite sa to dá prešetriť.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/