Príležitostný golfový kočík pre ročné dieťa, do 80-100 eur (aj z bazáru)

Zodpovedané
19. nov 2020

Ahoj Eli,

vedela by si mi prosím Ťa poradiť golfáč pre 1ročné dieťa, ktorý budem mať stále v aute, používaný na rýchle presuny a príležitostne na nákupy, do obchodného centra, k lekárovi. Hľadám niečo nie veľmi drahé, rada by som sa zmestila max do 80-100e (aj bazárový).

Ďakujem.

Ahoj,

k niečomu príležitostnému by si možno aj mala zvážiť nový, aby si pri tých pár príležitostiach nezistila, že vlastne nie je v takom dobrom stave. Reklamáciu na používaný, bazárový model neuplatníš. Alebo choď cestou ozaj kvalitného bazárového kočíka.

Mojím návrhom by bol v prvom rade nejaký malý športiačik, niečo ako Kinderkraft Indy.

Kinderkraft Indy

Ja by som kuk aj bazárovku Nuna Pepp Luxx. Je to jeden z takých kompaktných funkčných a dobre ovládateľných športiakov kompaktných rozmerov do auta.

Nuna Pepp Luxx

Ak to má byť vyslovene golfka a naozaj nepotrebuješ nejaké extra jazdné vlastnosti, kuk tiež Petite&Mars Musca.

Petite&Mars Musca

Alebo napríklad Techno XT/Quest.

Maclaren Techno XT

Maclaren Quest

A môj osobný favorit, čo sa pomeru ceny a výkonu + priestoru v sedadle týka je Koelstra Simba T4.

Koelstra Simba T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli