Golfový kočík s predĺženou strieškou, ľahko skladný

Zodpovedané
4. sep 2019

Hladam golfovy kocik - hlavne nieco s predlzenou strechou a lahkym skladanim...

Ahoj,

tu veľmi zaváži rozpočet, ktorý neudávaš. Celkovo sú ale z tých veľkostrieškových z nejakého dôvodu prevažujúce tie lacnejšie - napríklad taký Lionelo Irma, EasyGo Nitro, 4baby Croxx, Euro-Cart Crossline, Mamas&Papas Voyage či Jané Nanuq XL sú tiež super v tomto ohľade.

Lionelo Irma

EasyGo Nitro

4baby Croxx

Euro-Cart Crossline

Mamas&Papas Voyage

Jané Nanuq XL

Ľahké skladanie - u golfiek je to plus mínus rovnaké, preložiť na dáždnik s trochou cviku jednoznačne zvládneš.
Za mňa priestranný a skladný je napríklad taký Koesltra Simba T4 a je naviac za príjemnú cenu. Strieška je myslím si mohutná dosť, aj keď v ľahu by ale mohla byť dlhšia.

Koelstra Simba T4

Mimo neho, z drahších - pozri aj na Maclareny - najmä taký obľúbený
Quest (aj novší Ques Arc) alebo Techno Arc. Aj starší Cybex Callisto je zaujímavá možnosť.

Maclaren Quest

Maclaren Quest Arc

Maclaren Techno Arc

Cybex Callisto

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli