Aký je rozdiel medzi Easywalker Jackey a Easywalker Jackey XL?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý by mal spĺňať tieto parametre:

  • zaberať málo miesta v kufri,
  • vhodný na cestovanie,
  • mestský, dedinský, kamienkový terén,
  • úplný ľah,
  • dlhá strieška,
  • kontrolné okienko,
  • nosnosť do 22 kg,
  • nízka váha kočíka,
  • aby stačil jeden športový kočík aj na cestovanie a každodenné používanie,
  • cena do 600 €.

Aký je rozdiel medzi Easywalker Jackey a Easywalker Jackey XL?

Ktorý športový - golfový kočík odporúčaš pre ročné dieťa?

Ďakujem

Ahoj,

rozdielov je pár, ale o to podstatnejších.

Easywalker Jackey verzus Easywalker Jackey XL:

- výška fixnej rodičovskej rukoväte: Jackey - 104 cm a Jackey XL - 109 cm (určený pre vysokých rodičov nad 175 cm)

- veľkosť kolies predných/zadných: Jackey - 14 cm/17,8 cm a Jackey XL - 17,8 cm/25,4 cm

- veľkosť striešky: Jackey - XL a Jackey XL - XXL

- výška chrbtovej opierky: Jackey - 46,5 cm a Jackey XL - 50 cm

Easywalker Jackey XL má jediné mínus v podobe chýbajúceho náhľadového okienka na strieške. Inak je pre Teba dokonalým kandidátom.

Neviem Tvoju výšku, takže úplne presne neviem, či je to kočík vhodný pre Teba. Ja mám 168 cm a rukoväť Jackey je mi vyššia. Môjmu manželovi zase vyhovuje. Má iba cca 180 cm. Nedávno som o ňom napísala podrobnú recenziu, ktorú si môžeš prečítať.

Úprimne som sklamaná, že všetky tieto super vyhytávky nepridali aj Jackey a neurobili teleskopické madlo, to by bolo dokonalé. Takto je to super novinky pre vysokých rodičov a my nižší môžeme iba v tichosti závidieť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally