Budú moje vajíčka stačiť na oplodnenie pri nízkej ovariálnej rezerve?

Zodpovedané
11. jún 2022

Dobrý deň prajem,

keďže ste mi už párkrát odpovedali, obraciam sa na Vás a prosím o Váš názor. Pri výsledkoch hormonálneho profilu mi zistili veľmi nízku hladinu anti-millerovho hormónu, iba 0,3. Môj lekár ma poslal aj do centra, kde som sa už podrobila prvotným vyšetreniam aj gynekologickej prehliadke. Lekárka mi odporučila IVF, no čakáme za výsledkami krvi. Avšak upozornila ma, že táto veľmi kritická ovar. rezerva môže spôsobiť to, že možno moje vajíčka nebudú stačiť na oplodnenie.

Som z toho nešťastná, prosím o Váš názor.

Darcovské ani ja ani partner nechceme.

Ďakujem.

Dobrý deň,

ide o skutočne nízku ovariálnu rezervu. Určite tehotenstvo neodkladajte a snažte sa o aktívny manažment. V CAR už vedia ako postupovať.

Veľmi Vám držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník