Mám 26 rokov, som bezdetná, slobodná, plat mám 800 EUR v čistom. Dostanem hypotéku?

Zodpovedané
12. apr 2024

Dobrý deň,

mám 26 rokov, som bezdetná a slobodná. Plat mám 800 EUR v čistom. Pracujem na zmluvu na jeden rok a potom sa rozhodnú, či mi predĺžia zmluvu. Pracujem 8 mesiacov v novej práci.

Pri hypotéke musím doložiť 20% alebo iba10%?

Schválili by mi hypotéku?

Ak áno, tak v akej výške?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri Vašom príjme by Vám vedeli schváliť hypotéku vo výške od 50 do 55 000 EUR. K tomu by ste museli doložiť 20% (možno po schválení výnimky 10%) z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

Ak by ste nemali vlastné zdroje, viete skombinovať hypotéku s úverom zo stavebnej sporiteľne. Tým by ste vedeli dostať dokopy okolo 45 000 až 50 000 EUR.

Vo všeobecnosti, ak chcete získať vy alebo iní čitatelia tohto príspevku konkrétne odporúčania, ako mať správne nastavené všetky oblasti osobných financií, pokojne si so mnou dohodnite nezáväznú konzultáciu na 30 minút: https://calendly.com/vojcik-konzultacia/30min.

Ušetríte tak na skrytých poplatkoch, zbavíte sa zbytočných pripoistení, budete si platiť len za to čo reálne potrebujete, aktualizujete si dôchodkové piliere, oslobodíte si sporenia a investície od dane a vysokých poplatkov, ušetríte na vysokých úrokoch, maximalizujete si zhodnotenie pri investovaní, alebo si ochránite peniaze pred infláciou.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk